Të gjitha kategoritë

E-mail:[email mbrojtur]

EN

Ti je ketu : home>Produkte>A4 Linja e prodhimit të letrës

Kontaktoni

Mobile: 86 18858786298

E-mail: [email mbrojtur]

WhatsApp:86 18858786298

Shto: Parku i Industrisë së Makinerisë Wanquan B17-8, Qyteti Wanquan, Qarku Pingyang, Qyteti Wenzhou, Provinca Zhejiang

Seritë CHM-A4 Letrat e kopjimit të serive A4 Bërja e linjës së prodhimit të makinës prerëse

Kjo është një linjë profesionale e prodhimit të letrës së kopjimit të madhësisë A4. Ne kemi miratuar strukturën më të avancuar të projektimit mekanik dhe sistemin e kontrollit elektrik. Funksionim i thjeshtë dhe produktivitet i lartë.

  • Përshkrim
  • Parametër
  • i zbatueshëm
  • Turi i Fabrikës së Konsumatorëve
  • Faq

Kjo është një linjë profesionale e prodhimit të letrës së kopjimit të madhësisë A4. Ne kemi miratuar strukturën më të avancuar të projektimit mekanik dhe sistemin e kontrollit elektrik. Funksionim i thjeshtë dhe produktivitet i lartë.

Feature:
1. Prerja e thikës rrotulluese, shpejtësia e qëndrueshme e drejtimit arrin 230 m/min.
2. Saktësia e prerjes: 0.2mm
3. Servo motorët drejtojnë makinën dhe konvertuesit e frekuencës kontrollojnë shpejtësinë e funksionimit.
4. Kapaciteti i lartë: 20-30 reams në minutë
5. Linja e plotë automatike e prodhimit, nga rrotulla e papr deri te fletët, paketimi i rrushit, paketimi në kuti kartoni.
6. Funksionim i lehtë, nevojiten vetëm 3 operatorë.


CHM-A4-4-5-外观-1 副本CHM-A4-4-5-外观-2 副本
CHM-A4-4-5
CHM-A4-4-5
CHM-A4-4-5-外观-3 副本CHM-A4-4-5-外观-4 副本
CHM-A4-4-5
CHM-A4-4-5
CHM-A4-4-5-细节-1 副本CHM-A4-4-5-细节-2 副本
CHM-A4-4-5
CHM-A4-4-5

Gjerësia e letrës

:

Gjerësia bruto 860 mm, gjerësia neto 840 mm

Prerja e numrave

:

4 prerje-A4 210 mm (gjerësia)  

Diametri i rrotullës së letrës

:

Max.Ф1400 mm. Min.Ф600mm

Diametri i bërthamës së letrës

:

3"(76.2mm) ose 6"(152.4mm) ose sipas kërkesës së klientëve

Nota e letrës së paketimit

:

Letër kopjimi e cilësisë së lartë; Letër zyre e cilësisë së lartë; Letër druri pa pagesë të klasës së lartë etj.

Pesha e letrës

:

60-100g / m2

Gjatësia e fletës

:

297 mm (dizajn posaçërisht për letrën A4, gjatësia e prerjes është 297 mm)

Shuma e remit

:

500 fletë Maks. Lartësia: 45-55 mm

Shpejtësia e prodhimit

:

Maksimumi 0-200 m/min (varet nga cilësia e ndryshme e letrës)

Maks. Numrat e prerjeve

:

670 / min

Prodhimi i brezit

:

20 reams/min

Ngarkesa e prerjes

:

400g/m2 (4×100g/m2)

Prerja e saktësisë

:

± 0.2mm

Gjendja e prerjes

:

Asnjë ndryshim i shpejtësisë, pa thyerje, prerë të gjithë letrën në të njëjtën kohë dhe keni nevojë për letrën e përshtatshme.

Furnizimi kryesor me energji elektrike

:

3*380V /50HZ

tension

:

220 V AC / 24 V DC

Fuqija

:

32KW

Konsumi i ajrit

:

300NL / min

Presioni i ajrit

:

6 bar

Prerja e skajeve

:

2 × 10mm

Standardi i sigurisë   

:

Dizajn sipas standardeve të sigurisë të Kinës

Makina e serisë CHM-A4 ka shumë avantazhe për të prodhuar qepa letre kopjimi zyre A4. Letra e kopjimit A4 ka një kërkesë shumë të madhe në treg. Ne kemi ndihmuar më shumë se 150 klientë të ndërtojnë linjën e prodhimit në vendet e zhvillimit në mbarë botën. Ata nuk kërkojnë kapacitet shumë të madh, por kanë nevojë për linjë të plotë prodhimi me çmim ekonomik. Makina jonë mund të arrijë në mënyrë të përsosur kërkesën e tyre.

应用 -1
应用 -2

应用 -3Indonezi 1
Indonezi 2
Indonezi 3
Sri Lanka 1
Sri Lanka 2
Sri Lanka 4
Sri Lanka

1. Unë jam fillestari i biznesit të letrës copay A4. A mund te me ndihmosh?
Përgjigje: Po, ne kemi një libër udhëzues për t'ju ndihmuar të mësoni njohuritë e letrës së kopjimit. Mirë se vini të na lini kontaktin tuaj. Ekipi ynë i shitjeve do të kontaktojë me ju dhe do t'ju ofrojë libër udhëzues.
2. A shesni rrotulla letre për industrinë?
Përgjigje: Në fakt ne jemi prodhues të makinës. Nëse keni nevojë për furnizues të rrotullave të letrës, ne do t'ju ndihmojmë të gjeni disa kompani të mira në Kinë.
3. Makina është linjë e plotë e prodhimit, apo jo?
Përgjigjja: Makinat e serisë janë linjë të plotë prodhimi nga rrotullat e letrës deri te fletët prerëse dhe i paketojnë ato në rrathë. Por ju gjithashtu mund të blini vetëm njësinë e prerjes së rrotullës në fletë në fillim. Njësia e makinës së prerjes së letrës dhe makineria e mbështjelljes së mbështjelljes janë veçmas.

Kontaktoni

Kategoritë e nxehta