Të gjitha kategoritë

E-mail:[email mbrojtur]

EN

Ti je ketu : home>Produkte>A4 Linja e prodhimit të letrës

Kontaktoni

Mobile: 86 18858786298

E-mail: [email mbrojtur]

WhatsApp:86 18858786298

Shto: Parku i Industrisë së Makinerisë Wanquan B17-8, Qyteti Wanquan, Qarku Pingyang, Qyteti Wenzhou, Provinca Zhejiang

Linja e prodhimit të makinerive prerëse CHM-A4 me dy rrotulla A4 Letra kopjuese

Kjo makinë model është një linjë profesionale e prodhimit të letrës kopjuese të madhësisë A4. Ajo mund të ngarkojë dy rrotulla dhe të paketojë automatikisht shirita. Ne kemi miratuar strukturën më të avancuar të projektimit mekanik dhe sistemin e kontrollit elektrik. Funksionim i thjeshtë dhe produktivitet i lartë.

  • Përshkrim
  • Parametër
  • i zbatueshëm
  • Turi i Fabrikës së Konsumatorëve
  • Faq

Kjo makinë model është një linjë profesionale e prodhimit të letrës kopjuese të madhësisë A4. Ajo mund të ngarkojë dy rrotulla dhe të paketojë automatikisht shirita. Ne kemi miratuar strukturën më të avancuar të projektimit mekanik dhe sistemin e kontrollit elektrik. Funksionim i thjeshtë dhe produktivitet i lartë.

Feature:
1. Prerja e thikës rrotulluese, shpejtësia e qëndrueshme e drejtimit arrin 230 m/min.
2. Saktësia e prerjes: 0.2mm
3. Servo motorët drejtojnë makinën dhe konvertuesit e frekuencës kontrollojnë shpejtësinë e funksionimit.
4. Kapaciteti i lartë: 10-12 reams në minutë
5. Linja e plotë automatike e prodhimit, nga rrotulla e letrës në fletët me madhësi A4, paketë automatike deri te raftet
6. Funksionim i lehtë, nevojiten vetëm 3 operatorë.


Ngjitës i makinës së paketimit 副本Sistemi i mbledhjes së fletëve të letrës 副本
Ngjitës i makinës së paketimitSistemi i mbledhjes së fletëve të letrës
Rul gome 副本Thika me prerje 副本
Roller gomeThika të prerë

Gjerësia e letrës

:

Gjerësia bruto 850 mm, gjerësia neto 840 mm

Prerja e numrave

:

2 prerje-A4 210 mm (gjerësia)  

Diametri i rrotullës së letrës

:

Max.Ф1450 mm. Min.Ф600mm

Diametri i bërthamës së letrës

:

3"(76.2mm) ose 6"(152.4mm) ose sipas kërkesës së klientëve

Nota e letrës së paketimit

:

Letër kopjimi e cilësisë së lartë; Letër zyre e cilësisë së lartë; Letër druri pa pagesë të klasës së lartë etj.

Pesha e letrës

:

60-100g / m2

Gjatësia e fletës

:

297 mm (dizajn posaçërisht për letrën A4, gjatësia e prerjes është 297 mm)

Shuma e remit

:

500 fletë Maks. Lartësia: 45-55 mm

Shpejtësia e prodhimit

:

Maksimumi 0-200 m/min (varet nga cilësia e ndryshme e letrës)

Maks. Numrat e prerjeve

:

Maksimumi 841/min

Prodhimi i brezit

:

Maksimumi 13 reams/min

Ngarkesa e prerjes

:

100g/m2 (1×100g/m2)

Prerja e saktësisë

:

± 0.2mm

Gjendja e prerjes

:

Asnjë ndryshim i shpejtësisë, pa thyerje, prerë të gjithë letrën në të njëjtën kohë dhe keni nevojë për letrën e përshtatshme.

Furnizimi kryesor me energji elektrike

:

3*380V /50HZ

tension

:

220 V AC / 24 V DC

Fuqija

:

23KW

Konsumi i ajrit

:

200NL / min

Presioni i ajrit

:

6 bar

Prerja e skajeve

:

5~15mm*2

Standardi i sigurisë   

:

Dizajn sipas standardeve të sigurisë të Kinës

Makina e serisë CHM-A4 ka shumë avantazhe për të prodhuar qepa letre kopjimi zyre A4. Letra e kopjimit A4 ka një kërkesë shumë të madhe në treg. Ne kemi ndihmuar më shumë se 150 klientë të ndërtojnë linjën e prodhimit në vendet e zhvillimit në mbarë botën. Ata nuk kërkojnë kapacitet shumë të madh, por kanë nevojë për linjë të plotë prodhimi me çmim ekonomik. Makina jonë mund të arrijë në mënyrë të përsosur kërkesën e tyre.

应用 -1
应用 -2

应用 -3Indonezi 1
Indonezi 2
Indonezi 3
Sri Lanka 1
Sri Lanka 2
Sri Lanka 4
Sri Lanka

1. Unë jam fillestari i biznesit të letrës copay A4. A mund te me ndihmosh?
Përgjigje: Po, ne kemi një libër udhëzues për t'ju ndihmuar të mësoni njohuritë e letrës së kopjimit. Mirë se vini të na lini kontaktin tuaj. Ekipi ynë i shitjeve do të kontaktojë me ju dhe do t'ju ofrojë libër udhëzues.
2. A shesni rrotulla letre për industrinë?
Përgjigje: Në fakt ne jemi prodhues të makinës. Nëse keni nevojë për furnizues të rrotullave të letrës, ne do t'ju ndihmojmë të gjeni disa kompani të mira në Kinë.
3. Makina është linjë e plotë e prodhimit, apo jo?
Përgjigjja: Makinat e serisë janë linjë të plotë prodhimi nga rrotullat e letrës deri te fletët prerëse dhe i paketojnë ato në rrathë. Por ju gjithashtu mund të blini vetëm njësinë e prerjes së rrotullës në fletë në fillim. Njësia e makinës së prerjes së letrës dhe makineria e mbështjelljes së mbështjelljes janë veçmas.
4. A keni më shumë makinë me kapacitet të nivelit më të lartë, të tilla si 20 bateri në minutë?
Përgjigje: Po, ne kemi. Ne nuk prodhojmë linjë prodhimi me shpejtësi të lartë, por kemi marrëdhënie të mira me furnizuesit e makinerive me kapacitet të lartë. Ne mund t'ju ndihmojmë të negocioni me ta për të marrë zgjidhjen më të mirë.

Kontaktoni

Kategoritë e nxehta