Të gjitha kategoritë

E-mail:[email mbrojtur]

EN

Ti je ketu : home>Produkte>A4 Linja e prodhimit të letrës

Kontaktoni

Mobile: 86 18858786298

E-mail: [email mbrojtur]

WhatsApp:86 18858786298

Shto: Parku i Industrisë së Makinerisë Wanquan B17-8, Qyteti Wanquan, Qarku Pingyang, Qyteti Wenzhou, Provinca Zhejiang

SCA4 Katër rrotullime që ushqejnë vijën e prodhimit të letrave me kopje automatike A4

Makineritë e serisë SCA4 të projektuara posaçërisht për të prerë rrotullat e letrës në fletë letre të madhësisë A4, të përdorura kryesisht për të bërë shirita letre kopjimi A4. Seria ka modele të ndryshme me kapacitete të ndryshme për të përmbushur kërkesat e kapacitetit të klientit. Modeli i ushqyerjes me katër rrotulla është kapaciteti më i madh në seri. Mund të bëjë të qëndrueshme 6 rrufe në minutë.

  • Përshkrim
  • Parametër
  • i zbatueshëm
  • Turi i Fabrikës së Konsumatorëve
  • Faq

Makineritë e serisë SCA4 të projektuara posaçërisht për të prerë rrotullat e letrës në fletë letre të madhësisë A4, të përdorura kryesisht për të bërë shirita letre kopjimi A4. Seria ka modele të ndryshme me kapacitete të ndryshme për të përmbushur kërkesat e kapacitetit të klientit. Modeli i ushqyerjes me katër rrotulla është kapaciteti më i madh në seri. Mund të bëjë të qëndrueshme 6 rrufe në minutë.

Feature:
1. Rack Machine: Raft makine miratuar kompani Shanghai BaoSteel si lëndë e parë çeliku. Muri i trupit të makinës me trashësi 16 mm e bën makinerinë më të fortë dhe të ndenjur.
2.Rrotullat e aluminit: Të gjitha rrotullat e aluminit të instaluara në makinë, të cilat janë duke u testuar balanca dinamike. Materiali mund të lëvizë pa probleme në këto rula pa asnjë gërvishtje dhe të mos lërë asnjë shenjë në sipërfaqen e letrës.
3. RU-RU: Rollers PU janë rezistencë të lartë gërryese, të cilat mund të sigurojnë saktësinë e ushqimit të makinës.
4. Cilindri/Ngritës Hidraulik: Materiali i rrotullës së re mund të ngrihet lehtësisht nga cilindri/hidraulik nga toka. Kurseni punën dhe përdorni me lehtësi makinën prerëse.
5. Motorët: Makina miraton një motor ndihmës të vendosur dhe dy grupe motorë asinkronë për të drejtuar. E bën makinerinë të punojë me një precizion prerje të nivelit të lartë (diapazoni i gabimit 0.2 mm)
6. Sistemi i Kontrollit: Makina e prerjes së letrës së serisë SCA4 përshtat sistemin e kontrollit inteligjent dhe të lehtë të funksionimit me markën japoneze PLC. Ajo ka fletë automatike të numërimit, makinë automatike të ndalimit pas prerjes për grumbull, zbulim automatik të diametrit të rrotullave të nënës, kontroll automatik të tensionit etj. Në ekranin me prekje, gjithashtu mund të kontrolloni parametrat e gjendjes së punës së makinës.
7. Gërshetat e letrës janë grumbulluar dhe zbukuruar automatikisht në koleksionistët e fletëve të letrës.
8. Mund të lidhet me makinën mbështjellëse të trarëve automatikë për të marrë një linjë të plotë prodhimi për prodhimin e trarëve A4


Masa e Presionit të AjritBrezi konjor 2
Masa e Presionit të AjritBrezi konjor 2
Rrip transportieri 1Katër rrotulla duke ushqyer
Rrip transportieri 1Katër rrotulla duke ushqyer
Koleksionist letreThikë prerëse
Koleksionist letreThikë prerëse
Dy rrotulla duke ushqyerUdhërrëfyes uebi
Dy rrotulla duke ushqyerUdhërrëfyes uebi

Emri Modeli

Seri SCA4

Gjerësia e rrotullimit të nënës (maksimumi)

1100mm

Diametri i rrotullimit amë (maks.)

1400mm

Kapaciteti i peshës Mother Roll

1400kg

Madhësia e Bërthamës së Letrës

3 inç (rregulloje në dispozicion)

Gjatësia e prerjes

297mm (A4)

Gjerësia e Prerjes

210mm (A4)

Gama e trashësisë

60-90gsm

Prerja e prerjes

± 0.2

Prerja e shpejtësisë

180 prerje në minutë

Rolls ushqyese

Katër rrotulla

Kapaciteti

6 rrufe në minutë

Makina e serisë SCA4 ka shumë përparësi për të prodhuar fletë letre kopjimi zyre A4. Letra kopjuese A4 ka një kërkesë shumë të madhe në treg. Ne kemi ndihmuar më shumë se 150 klientë të ndërtojnë linjën e prodhimit në vendet e zhvillimit botëror. Ato nuk kërkojnë kapacitet shumë të madh, por kanë nevojë për linjë prodhimi të plotë me çmim ekonomik. Makina jonë mund të arrijë në mënyrë të përkryer kërkesën e tyre.

应用 -1
应用 -2

应用 -3


Ne fokusohemi në ofrimin e linjave të prodhimit të letrës A4 për prodhuesit e letrës kopjuese A4 të vogla dhe të mesme. Kapaciteti i prodhimit të modeleve tona varion nga 1.5 rame deri në 6 rame në minutë. Mund ta paketoni manualisht ose ta lidhni me makinën automatike të mbështjelljes së gjilpërave. Modele fleksibël dhe çmime të përballueshme janë njohur nga tregu. Ne e kemi eksportuar këtë seri linjash prodhimi A4 në 150 klientë në 40 vende.
Ne kishim eksportuar linjën e prodhimit të serive BINBIN SCA4 të kopjimit të letrës së kopjimit në më shumë se 4 vende dhe 30 klientë. Duke i ndihmuar ata të ndërtojnë biznesin e tyre dhe përfundoi importimin e historisë së letrës kopjuese A150. Disa prej tyre janë prodhues profesionistë të produkteve të industrisë së ambalazheve të printimit të letrës, disa prej tyre janë fillestarë pa asnjë përvojë biznesi me letrën. Por ekipet e makinerive BINBIN u ofrojnë gjithmonë zgjidhjet dhe sugjerimet më të mira për ta gjatë përpunimit të projektit të kopjimit të letrës A4. Fotot e mëposhtme janë marrë në fabrikën tonë të klientëve në Sri Lanka dhe në fabrikën e klientëve në Indonezi. Klientët tanë shpërndahen kryesisht në Lindjen e Mesme, Afrikën e Veriut, Azinë Jugore, Azinë Juglindore, Amerikën Qendrore dhe Jugore, si Irani, Algjeria, Egjipti, India, Malajzia, Meksika, Kolumbia etj.

Fotot e mëposhtme janë bërë në fabrikat e klientëve tanë Sri Lanka dhe Indonezia. Përveç kësaj, ne kemi xhiruar shumë video të funksionimit të makinerive tona në fabrikat e klientëve. Mund të hyni në kanalin tonë në YouTube për të parë videot e linjës së prodhimit A4.

Indonezi 1
Indonezi 2
Indonezi 3
Sri Lanka 1
Sri Lanka 2
Sri Lanka 4
Sri Lanka

1. A shesni rrotulla letre për industrinë?
Përgjigje: Në fakt ne jemi prodhues të makinës. Nëse keni nevojë për furnizues të rrotullave të letrës, ne do t'ju ndihmojmë të gjeni disa kompani të mira në Kinë.

2. Makina është linjë e plotë e prodhimit, apo jo?
Përgjigje: Makineritë e serive janë linja e plotë e prodhimit nga rrotullimi i letrës në fletët e prerjes dhe paketojini ato në trarë. Por gjithashtu mund të blini njësinë e prerjes së letrës në fletë në fillim. Njësia e makinës për prerjen e letrës dhe ajo e mbështjelljes së rripit janë veç e veç.

3. A keni më shumë makinë me kapacitet të nivelit më të lartë, të tilla si 20 bateri në minutë?
Përgjigje: Po, Ne kemi. Ne nuk prodhojmë linjë prodhimi me shpejtësi të lartë, por kemi marrëdhënie të mira me furnizuesit e makinave me kapacitet të lartë. Ne mund t'ju ndihmojmë të negocioni me ta për të marrë zgjidhjen më të mirë.

4. A keni më shumë makinë me kapacitet të nivelit më të lartë, të tilla si 20 bateri në minutë?
Përgjigje: Po, Ne kemi. Ne nuk prodhojmë linjë prodhimi me shpejtësi të lartë, por kemi marrëdhënie të mira me furnizuesit e makinave me kapacitet të lartë. Ne mund t'ju ndihmojmë të negocioni me ta për të marrë zgjidhjen më të mirë.

Kontaktoni

Kategoritë e nxehta