Të gjitha kategoritë

E-mail:[email mbrojtur]

EN

Rreth nesh

Ti je ketu : home>Rreth nesh

Profili i Kompanisë


Wenzhou Binbao Machinery Co.Ltd udhëheq në prodhimin e rrotullave të vogla letre dhe filmash në makinë për mbështjellje me rrotulla të ngushta me prerje dhe makinë prerëse rrotullime në fletë, për industrinë e produkteve të printimit dhe paketimit. Ne zhvillojmë dhe ndërtojmë makineritë dhe sistemet e kontrollit që menaxhojnë makineritë. Është misioni ynë që të ofrojmë makineri me cilësi të lartë për industrinë.
Historia dhe Themeluesi
Tre themeluesit e kompanisë janë të gjithë të apasionuar pas makinerive dhe kanë punuar në industrinë e makinerive të paketimit dhe printimit për më shumë se 10 vjet. Ata kënaqen me përditësimin dhe përmirësimin e vazhdueshëm të makinerive, dhe prej saj marrin kënaqësi dhe përmbushje. Është për shkak të dashurisë së tyre që ata e kanë çuar gjithmonë kompaninë në zhvillimin e modeleve të reja dhe përmirësimin e performancës së makinerive, e cila është miratuar unanimisht nga përdoruesit në të gjithë botën. Pas më shumë se 10 vitesh zhvillim, kapaciteti prodhues i kompanisë ka arritur në 400 njësi/vit, me një shitje vjetore prej më shumë se 10 milionë dollarë.

12344567
Makina Diskutuese e ThemeluesveNjë nga themeluesit e makinës testuese
微 信 图片 _2023062812575251016
Një nga Themeluesit me Inxhinierin e AgjentëveNjë nga themeluesit në ekspozitë


Shitjet dhe shërbimi pas shitjes


   Menaxherët tanë të shitjeve ofrojnë konsultime teknike falas për klientët tanë. Ne do të kuptojmë nevojat e prodhimit të klientëve tanë nga një këndvështrim profesional dhe do t'u ofrojmë atyre zgjidhje të besueshme. Ne do të prodhojmë makinat që u nevojiten klientëve tanë sipas nevojave të tyre aktuale.
Ne ofrojmë shërbim të përjetshëm për klientët tanë. Ne kemi një ekip shërbimi pas shitjes prej më shumë se dhjetë personash, duke ofruar shërbim pas shitjes për klientët në mbarë botën 7*24 orë, me përgjigje të shpejtë dhe zgjidhje të shpejtë. Inxhinierët tanë me përvojë pas shitjes me aftësi të forta komunikimi gjuhësor janë në gjendje të ofrojnë shërbime të instalimit, korrigjimit dhe trajnimit jashtë vendit në vend.

224221
Trajnimi i inxhinierëve të klientëveBashkëthemelues në Zyrën e Klientit
微 信 图片 _20230628131852微 信 图片 _20230628125754
Inxhinieri ofron shërbim në faqen e klientit
Vizitë në zyrën e klientit


Cilësia dhe Certifikimi


Ne gjithmonë besojmë se cilësia e produkteve tona është jeta e një kompanie. Një ekip projektuesish profesionistë po optimizon vazhdimisht strukturën mekanike. Për të siguruar cilësinë e makinerive tona, kompania jonë miraton metoda të avancuara të menaxhimit të prodhimit dhe pajisje të përpunimit mekanik. Ne kemi 4 qendra përpunimi me precizion të lartë dhe disa instrumente të kontrollit të cilësisë. Këto pajisje na ndihmojnë të përmirësojmë ndjeshëm saktësinë dhe qëndrueshmërinë e pjesëve tona mekanike. Si rezultat, makineria jonë e cilësisë së lartë është e çertifikuar nga SGS me certifikatën CE.

2230229
Qendrat e përpunimit
Qendrat e përpunimit
微 信 图片 _20220509132104微 信 图片 _20220509132108


335331
Certifikimi CEMakinë CE

Binbao Machinery do të përdorë përvojën e saj të pasur për të përmirësuar vazhdimisht performancën e makinave prerëse dhe makinerive të prerjes së fletëve, të sigurojë makineri me cilësi të lartë dhe shërbime pas shitjes për përdoruesit përfundimtarë në të gjithë botën.

na kontaktoni

Kategoritë e nxehta