Të gjitha kategoritë

E-mail:[email mbrojtur]

EN

Lajmet e ekspozitës

Ti je ketu : home>Lajme>Lajmet e ekspozitës

Çfarë ndodh në kabinën e makinerisë Binbao të ekspozitës RosUpack 2023?

Koha: 2023-06-26 Goditjet: 989

Ekspozita RosUpack 2023 është panairi i 27-të ndërkombëtar i industrisë së printimit dhe paketimit. Këto janë ngjarjet më të rëndësishme për industrinë ruse të shtypjes dhe paketimit. Binbao Machinery mori pjesë në këtë ngjarje madhështore të industrisë së paketimit dhe printimit me një makinë vetëngjitëse për prerjen dhe mbështjelljen e letrës me etiketa. Ekipi i makinerive Binbao punoi së bashku me kompaninë konsulente të pajisjeve më profesionale të printimit dhe paketimit të Rusisë PrintPack.

Ekipi i Makinerisë BinbaBinbao Machinery Partner nPrintPack
IMG_20230606_160804IMG_20230608_121105

Ne mbajtëm makinën e rimbështjellëses vetë ngjitëse të rrotullës së letrës, modeli më i fundit SLC për të mirëpritur vizitorët që punonin në qese letre, gota letre, kontejnerë letre, industri etiketash, paketim fleksibël, konvertues letre etj. Makina rimbështjellëse e modelit më të fundit SLC, kryesisht e prerë rrotullat vetëngjitëse të letrës, rrotullat e letrës së etiketimit dhe disa rrotulla fleksibël të paketimit. Ne shtuam sistemin automatik të pozicionimit të bërthamave të ripërtëritjes. Sistemi mund të kursejë shumë kohë për pozicionimin e bërthamave të mbështjelljes dhe të përmirësojë saktësinë e pozicionit të skajit të bërthamës.

Makinë për mbështjellje me prerje makine Binbao në RusishtIMG_20230606_112441
IMG_20230606_124753IMG_20230606_125932
IMG_20230606_150940IMG_20230606_161309
SLC Modeli Slitter Machine Rewinder në RosUpack

Makineritë Binbao fokusohen në prodhimin me shpejtësi të lartë, makine rimbështjellëse të qëndrueshme, makinë prerëse fletësh rrotulluese për materiale të ndryshme, të tilla si letra e përgjithshme kraft, kartoni, letër kartoni, letër e bardhë kraft, letër mbështjellëse ushqimore, letër speciale me peshë të ulët gram, letër cigareje Letër duhani, letër sanduiç, letër hanburger, letër ngjitëse etiketë, letër vetë ngjitëse dhe kështu me radhë. Ne krijuam më shumë se 10 modele makinerie të serive për të kapur kërkesa të ndryshme për prodhimin e produkteve. Ekipi i makinerive Binbao ka dizajnues dhe inxhinierë profesionistë për zhvillimin e makinës së personalizuar për të arritur kërkesat e personalizuara.

Binbao Machinery është shumë i shqetësuar për zhvillimin e tregut rus. Ne qëndrojmë së bashku me nPrintPack për të ofruar shërbim më të mirë lokal dhe për të mbështetur zhvillimin e industrisë ruse të paketimit të printimit.

Kategoritë e nxehta