Të gjitha kategoritë

E-mail:[email mbrojtur]

EN

Ti je ketu : home>Produkte>Makinë prerëse letre

Kontaktoni

Mobile: 86 18858786298

E-mail: [email mbrojtur]

WhatsApp:86 18858786298

Shto: Parku i Industrisë së Makinerisë Wanquan B17-8, Qyteti Wanquan, Qarku Pingyang, Qyteti Wenzhou, Provinca Zhejiang

Makinë automatike për mbështjellje letre për rrotullim në fletë, me mbajtëse rrotulluese

Makina e serisë SCL-800/1100/1400 është një makinë prerëse e fletëve me madhësi të personalizuar. Gjithashtu quhet makinë prerëse për fletë, fletë letre, makinë prerëse për prerjen e fletëve të gjatësisë dhe gjerësisë të ndryshme për prodhimin e produkteve të industrisë së printimit dhe paketimit.

  • Përshkrim
  • Parametër
  • i zbatueshëm
  • Turi i Fabrikës së Konsumatorëve
  • Faq

Stendat rrotulluese për zbërthim është struktura jonë e re e projektuar për shkarkimin e rrotullave të letrës. Është një zgjedhje e mirë për këta klientë që kanë hapësirë ​​shumë të kufizuar në punishte për të instaluar pajisje. Makineritë e modelit të serisë kanë gjithashtu një tavolinë me rrip transportieri, e cila është më mirë për të prerë rrotulla letre të holla, të lehta dhe të rrëshqitshme, të tilla si letra sanduiç, letër mbështjellëse hamburgeri , dhe kështu me radhë. Përveç kësaj, ai gjithashtu mund të presë letrën e përgjithshme, letër kartoni, letër të veshur me pe, PVC, kafshë shtëpiake, pp etj. Ne kishim eksportuar makinën model në Vietnam, Indonezi, Tajlandë, Malajzi, Emiratet e Bashkuara Arabe, Egjipt, Algjeri, Tunizi dhe kështu me radhë klientët e vendit. Ata mund të përdorin makinën prerëse të fletëve të letrës SCN të kompanisë Binbao për të prerë fletët e mbështjelljes së ushqimit për sanduiç, hamburger ,fruta, për të bërë qese letre të llojeve të ndryshme, për të bërë mbulesa pvc librash ose skedarë, për të bërë film mjekësor me rreze x, dhe për të prerë fletë ventilatori kupash letre ose fletë etiketash në kallëp për material paketimi

Feature:
1. Rack Machine: Raft makine miratuar kompani Shanghai BaoSteel si lëndë e parë çeliku. Muri i trupit të makinës me trashësi 16 mm e bën makinerinë më të fortë dhe të ndenjur.
2. Rollers alumini: Të gjitha rrotullat e aluminit të instaluara në makinë, të cilat janë duke u testuar ekuilibrin dinamik. Materiali mund të lëvizë pa probleme në këto rrotulla pa asnjë gërvishtje.
3. RU-RU: Rollers PU janë rezistencë të lartë gërryese, të cilat mund të sigurojnë saktësinë e ushqimit të makinës.
4. Ngritësi i cilindrit: Materiali i rrotullës jumbo mund të ngrihet lehtë nga cilindri nga toka. Kurseni krahun e punës dhe përdorni me lehtësi makinerinë prerëse.
5. Motorët: Makina miraton një servo motor dhe dy grupe motorësh asinkronë për të drejtuar. Kjo e bën makinën të punojë me një precizion prerjeje të nivelit të lartë (0.2 mm)
6. Sistemi i Kontrollit: Makina e prerjes së letrës së serisë SCL përshtat sistemin inteligjent dhe të lehtë të kontrollit të funksionimit me markën japoneze PLC. Ajo ka fletë automatike të numërimit, makinë automatike të ndalimit pas prerjes për grumbull, zbulim automatik të diametrit të rrotullave të nënës, kontroll automatik të tensionit etj. Në ekranin me prekje, gjithashtu mund të kontrolloni parametrat e gjendjes së punës së makinës.
7. Eliminimi statik: Makinat kanë shirit statik për të eleminuar ndikimin statik.
8. Numërimi automatik: Makina do të numërojë automatikisht sasinë e fletëve të prerjes dhe do të ndalet kur të arrijë cilësimin e sasisë së fletëve të dëshiruara në PLC.
9. Pa ndalesë: Kur operatori mbledh fletët e prera të përfunduara, makina nuk ndalet dhe vazhdon të presë fletët e letrës.
10. Qëndrimi për zbërthimin e strukturës rrotulluese mund të kursejë shumë hapësirë ​​për instalimin e makinës prerëse me rrotull letre me shumë rrotulla.

细节 1 thikë prerëse kryq细节 Kabineti i kontrollit elektrik
Thikë prerëse kryqKabineti elektrik i kontrollit
细节 Përfundimi i prerjes së fletëve të letrës细节 Stacioni i Kontrollit Hidraulik
Përfundimi i prerjes së fletëve të letrësStacioni i kontrollit hidraulik
细节 Njësia e thikës së prerë细节 Paneli i Kontrollit Uninwer
Njësia e thikës së prerëPaneli i kontrollit Uninwer


Pse të zgjidhni një rrotull letre Binbao Machinery në makinën prerëse të fletëve?


Ekipi i makinerive Binbao kishte punuar në makinën e prerjes së rrotull letre në fletë (makinë për fletë letre) për më shumë se 10 vjet. Makina jonë për prerjen e fletëve të letrës me thikë gijotinë plotësoi kërkesat e nivelit të lartë për prerjen e fletëve të letrës në industrinë e produkteve të printimit dhe paketimit. Ne fokusohemi në R&D dhe prodhimin për prerjen e rrotullës së hollë letre në fletë (dendësia e letrës më e ulët se 50 gsm), si p.sh. letër mg për mbështjellje produkte të disponueshme, letër mbështjellëse ushqimore dhe fletë letre të veshura me silikon. Të gjithë inxhinierët e shitjeve dhe teknikës në makinën Binbao janë diplomuar nga universiteti i famshëm në Kinë. Njohuritë teknike profesionale dhe aftësitë e komunikimit në anglisht sigurojnë që ne mund të ofrojmë konsulentin më të mirë dhe shërbimin pas shitjes. Nëse keni nevojë për funksion të veçantë të përpunimit në makinën rrotull në fletë, ekipet tona të inxhinierëve mund të ofrojnë mbështetje për ta personalizuar makinën për ju sipas kërkesave tuaja reale të prodhimit.


插图 -2

Makinë 2 grupe fletësh në një fabrikë klienti

插图 -1
插图 -3


Cili është ndryshimi midis shërbimit tonë pas shitjes dhe të tjerëve?


Si prodhues ndërkombëtar i makinerive prerëse, ne ofrojmë komplete të plota versioni anglisht të librit manual të makinës, diagramin e qarkut, diagramin e strukturës mekanike. Inxhinierët tanë të shërbimit pas shitjes gjithashtu mund të flasin anglisht dhe të komunikojnë lehtësisht me operatorët e klientëve. Ne kemi regjistruar një numër të madh videosh të funksionimit të makinës. Ato janë të thjeshta dhe të lehta për t'u kuptuar dhe mund të ndihmojnë operatorët e makinerive të klientëve të njihen shpejt me makinën dhe të fillojnë të punojnë. Të gjitha makinat që prodhojmë mund të lidhen me internetin dhe ekipi ynë teknik mund të kontrollojë nga distanca dështimet e sistemit, të vendosë parametrat dhe shërbime të tjera për klientët.


团队-1团队-2
ekipet e shitjeveprojektuesi i makinës
团队-3插图 -17
kontrollit të cilësisë
libra manuale të makinerisë


Çfarë materiali rrotull mund të pritet në fletë në makinën model?


Makina jonë prerëse rrotull në fletë përdoret kryesisht për të prerë rrotulla të ndryshme letre në fletë, por gjithashtu mund të përpunojë materiale të tjera rrotullash për të personalizuar madhësinë e fletëve, të tilla si fletët e pëlhurave mjekësore jo të endura për shtratin kirurgjik, fletët e mbështjellësit të pajisjeve mjekësore për sterilizues, film plastik për kafshë shtëpiake fletë për mbulesë librash, fletë filmash me rreze x për kafshë për mjekësi, fletë të tjera plastike për dekorim. Nëse nuk keni ide për materialin tuaj, ju lutemi kontaktoni me ekipin tonë të para-shitjes për të marrë konsulent. Ne do t'ju ofrojmë zgjidhje.


插图 -4插图 -5
letër mbështjellëse ushqimoreFletë letre MG
插图 -6插图 -7
kopertinat e libravefletë letre për vizatim artistik
插图 -8插图 -9
fletë filmash me rreze x për kafshët shtëpiakefletë letre krep / fletë pëlhure jo të endura


Si të merrni fletë letre në makinën tuaj të prerjes prej letre në fletë?


Pas procesit të prerjes, ne duhet t'i nxjerrim këto fletë letre nga makina dhe t'i paketojmë në kuti ose kapa. Makina jonë ka tre lloje strukturash për të marrë fletë letre, tavolinë normale, tavolinë rrip transportieri dhe platformë automatike të grumbullimit. Ju duhet të hiqni fletët e letrës me dorë kur makina ndalon në makinën normale të tavolinës. Por rrip transportieri tavolinë fletët e letrës makinë prerëse pa ndalesë dhe të përcjellë fletët e letrës përpara. Operatorët qëndrojnë në pjesën e përparme të makinës dhe nxjerrin fletë letre pa ndalim të makinës. Është më efikas dhe më i sigurt. Nëse preni fletë letre me madhësi të madhe, është e vështirë të nxirren me dorë. Pra, inxhinieri ynë projekton makinën me platformën automatike të grumbullimit. Këto fletë letre pas prerjes mund të grumbullohen në platformë dhe lartësia maksimale e grumbullimit mund të jetë 1000 mm. Shkarkohet lehtësisht me pirun.


SLC-4-1600-占地面积图

SCT-1400-无轴
SCN-占地面积图

Cila është saktësia e prerjes së makinës së rrotullës së letrës në fletë?


Makina jonë e fletëve të letrës mund të arrijë saktësinë e prerjes ±0.2 mm. Fletët e letrës me çdo madhësi mund të futen drejtpërdrejt në makinën e printimit offset dhe makinën zyrtare të printerit. Saktësia e prerjes së nivelit të lartë siguron cilësinë e produkteve tuaja pas përpunimit.


插图-横切刀

插图-分切刀
插图-色标跟踪


Cilat janë avantazhet e stendave të zhveshjes së makinerive të modelit SCL?


Mbështetja e serisë për mbështjelljen e makinës mbështjellëse prerëse adopton një kornizë çeliku të integruar dhe pesha bazë i kalon 1500 kg. Siç e dimë të gjithë, sa më e rëndë të jetë baza, e bën rrotullën e letrës të lëshohet me më të qëndrueshme dhe aq më pak luhatje. Përveç kësaj, mbështetësja e zhveshjes ka dy krahë të fortë të kontrolluar nga cilindri hidraulik i vajit. Krahët mund të ngrenë lehtësisht një rrotull me peshë maksimumi 1600 kg dhe me diametër maksimal 1500 mm. Dy krahët e fortë të fiksohen në udhëzuesin linear, në mënyrë që rrotullimi i letrës të mund të lëvizë me saktësi lart, poshtë, majtas dhe djathtas. Kapëset e bërthamës së letrës janë opsionale, të tipit mekanik dhe të tipit të zgjerimit të ajrit.


Sa fletë letre mund të grumbullohen në tavolinën e rripit transportues për çdo grumbull prerjeje?


Makineritë Binbao të prodhuara nga të gjitha modelet e rrotullave të letrës në fletë, makinat prerëse kanë funksion numërimi automatik. Tabela e rripit transportues mund të ulet automatikisht sipas lartësisë së grumbullimit të fletëve të letrës (lartësia maksimale e grumbullimit 150 mm). Për shembull, mund të grumbulloni lehtësisht 1000 fletë letre A70 4 gsm në tabelë.

插图 -12


A ka ndonjë pajisje për eliminimin statik në këtë makinë model për fletë letre?


Po, ne zakonisht instalojmë një shirit eliminues statik ose dy grupe në makinën tonë të fletëve të letrës. Gjatë ushqyerjes së rrjetës së letrës në makinë, shiriti punon vazhdimisht për të eliminuar staticitetin në rrjetën e letrës. Letra e hollë është shumë e lehtë për të gjeneruar elektricitet statik, nëse nuk e eliminojmë atë, letra lehtë përkulet dhe bllokohet në grykën e thikës prerëse. Përveç kësaj, cilësia e grumbullimit të fletëve të letrës gjithashtu ndikohet nga elektriciteti statik.

A ka pajisje kundër kaçurrelave në këtë makinë model për fletë letre?


Çorape me rrotull letre në magazinë për një kohë shumë të gjatë, rrjeta e letrës është shumë e lehtë për t'u përdredhur për të ndikuar në cilësinë e prerjes dhe grumbullimit. Për të zgjidhur problemin, ne mund të instalojmë pajisje kundër kaçurrelave në mes të njësisë së prerjes dhe njësisë së shthurjes. Ekipi ynë i shitjeve do t'ju prezantojë këtë pajisje sipas karakteristikave tuaja materiale.


插图 -11


Çfarë është një makinë prerëse letre në fletë?


Në fakt, emri i makinës tregon qartë funksionet e saj. Përdoret për të prerë rrotullat e letrës në fletë letre me madhësi të ndryshme për prodhimin e produkteve të industrisë. Makina e prerjes së rrotullave në fletë quhet edhe makine për fletë letre, makinë për çarçafë letre etj. Në rajone të ndryshme, njerëzit kanë emra të ndryshëm për këtë makinë.


插图 -13
插图 -14


Pse na nevojitet makina për prerjen e letrës me rrotull në fletë/makinë për fletë letre?


Është një makinë shumë e zakonshme e konvertimit të letrës në industrinë e përpunimit dhe printimit të letrës, paketimit të produkteve. Në fabrikë letre, letra prodhohet në formën e një rrotull në një makinë për prodhimin e letrës. Por në jetën tonë, ne përdorim kryesisht fletë nga produkte letre, të tilla si letër kopje A4/A3, letër arti, libra, revista, libra ushtrimesh, poster, kalendar etj. Për më tepër, ne duhet ta shndërrojmë rrotullën e letrës në fletë përpara se të bëjmë disa produkte letre, të tilla si kuti letre për paketimin e kozmetikës dhe zvarritës, qeset e letrës për ushqimin e dorës. Dhe makina printimi për ushqimin e fletëve ka një pjesë më të madhe të tregut. Është më e lehtë të gjesh një makinë printimi për ushqyerjen e fletëve në tregun lokal. Pra, ne gjithashtu duhet të presim rrotull letre në fletë për t'u futur në makinën e printimit.

Cilat lloje të makinerive prerëse rrotullash letre në fletë ekzistojnë dhe cilat janë ndryshimet e tyre?


Sipas llojit të ndryshëm të thikës për prerje horizontale, makina e prerjes së rrotullës në fletë ndahet në tre lloje. Në foto-1, makina miraton thikën horizontale të llojit gijotinë për të prerë letrën, e cila ka tehun e sipërm të thikës dhe tehun e thikës së poshtme. Tehu i poshtëm i thikës është i fiksuar në makinë. Tehu i sipërm i thikës lëviz lart e poshtë në udhëzues të drejtë linear.
Një makineri tjetër e llojit për fletë letre/makina prerëse rrotull letre në fletë adopton tehun e thikës rrotulluese për të prerë fletët e letrës. Por kjo makinë tipi ka gjithashtu dy lloje thikë prerëse horizontale, vetëm tehun e sipërm të thikës rrotulluese dhe tehun rrotullues së bashku.


Si të zgjidhni një makinë prerëse letre në fletë për produktet tuaja?


Para se të zgjidhni një rrotull letre në makinë prerëse fletësh, duhet të dini tre çështje, sa tonë rrotull letre keni nevojë për prerje në ditë ose në muaj? Cila është diapazoni gsm i letrës së rrotullave tuaja të letrës? Çfarë madhësie fletësh letre ju duhen prerë në të ardhmen? Nëse dendësia e letrës është më e vogël se 50 gsm, do të ishte më mirë të zgjidhni rrotull letre me thikë të tipit gijotinë në makinë prerëse fletësh. Disa rrotulla letre të tipit të veçantë gjithashtu nuk duhet të priten në makinën e prerjes së letrës me thikë të tipit rrotullues, të tilla si silikoni i dyfishtë rrotull letre të veshur e cila është shumë e rrëshqitshme dhe ngurtësi e keqe. Shpejtësia e makinës me thikë të tipit gijotinë është më e ulët se makina e thikës së tipit rrotullues, por ka precizion më të lartë të prerjes, zhurmë të ulët, buzë prerëse pa gërvishtje dhe pluhur. Nëse keni nevojë për fletë letre të prera të trasha dhe keni nevojë për kapacitet shumë të lartë prodhues, makina prerëse e letrës rrotulluese është zgjedhja juaj më e mirë.

Emër

Seri SCL

Gjerësia e rrotullimit të nënës (maksimumi)

800-1400mm

Diametri i rrotullimit amë (maks.)

1000mm

Kapaciteti i peshës Mother Roll

1200kg

Madhësia e Bërthamës së Letrës

3 inç (rregulloje në dispozicion)

Gjatësia e prerjes

100-800mm

Gama e trashësisë

18-120gsm (varet nga materiali)

Prerja e prerjes

± 0.2mm

Prerja e shpejtësisë

120-150 shkurtime në minutë

Rasti Një: Fletë letre me afishe
Klienti ynë në Vietnam, i cili importon letër ngjitëse/letër ngjitëse nga Kina. Ata kanë rrotulla të ndryshme me gjerësi të ndryshme nga 300mm në 700mm. Ata duhet të presin rrotullën për të personalizuar fletët e gjatësisë sipas kërkesave të klientëve të tyre. Pra makina jonë e modelit SCL-800 është zgjedhja e tyre më e mirë.

Rasti i dytë: Çanta letre për blerje
Makinat e prodhimit të qeseve të letrës të tipit të rrotullës bëhen gjithnjë e më popullore, por ka ende shumë prodhues të qeseve të letrës që përdorin makina për prodhimin e qeseve të letrës me njësi ushqyese të fletëve. Ata kanë nevojë për fletë letre të prera pasi të shtypin rrotullat e tyre të letrës. Makina model SCL mund të shtojë sensorin e përcjelljes së ngjyrave për të zbuluar shenjën e printimit në letër për të përmirësuar saktësinë e prerjes. Përdoret gjerësisht në qeset e letrës dhe të ngjashme pas përpunimit të printimit.

Rasti i Tretë: Filmi plastik
Makina e serisë SCL jo vetëm që mund të presë rrotullën e letrës në fletë, por gjithashtu mund të punojë për prerjen e filmit plastik, të tilla si pp, pvc, materiale të trasha plastike të kafshëve. Hasshtë përdorur në prodhimin e shumë fletëve, si p.sh. materiali i prerë në fletë për mbulesat e skedarëve dhe mbulesat e fletoreve, të bëjë film me rreze x për mjekësi, ose të bëjë çarçafë për kafshët për mbulimin e fytyrës, mbrojtës të ekranit me prekje.

Rasti i katërt: Letër vizatimi blu
Makinat e serive SCL kanë njësi thika të prera. Makina mund të nxjerrë fletë me gjerësi të ndryshme në të njëjtën kohë duke rregulluar gjerësinë e thikave të prera. Për gjatësinë, mund të vendosni gjatësinë e prerjes në ekranin me prekje. Sipas funksionit, ju mund të merrni çdo fletë letre të personalizuar sipas porosisë tuaj. Ne kemi disa klientë që e përdorin atë për të prerë fletë letre vizatimi blu, fletë letre arti, film pvc film.pet dhe kështu me radhë të personalizoni produktet e fletëve të madhësisë.


-1 1-XNUMX

-1 2-XNUMX

1
2
3
4
5
6
7
-4 1-XNUMX
-4 2-XNUMX
-4 3-XNUMX
-4 4-XNUMX

Rasti Një
Rrotull letre seri BINBAO SCT në makinë prerëse fletësh në fabrikën tonë të klientëve
Fabrika e klientëve e vendosur në Indonezi, e cila është një nga prodhuesit më të mëdhenj të etiketave të kontejnerëve në botë. Ata blenë tre komplete pajisje nga kompania jonë, makinë prerëse etiketash, makinë prerëse të fletëve të letrës dhe etiketat makinë prerëse.-1 1-XNUMX
-1 2-XNUMX
-1 3-XNUMX
-1 4-XNUMX


Rasti Dy
Rrotull letre seri BINBAO SCL në makinë prerëse fletësh në fabrikën tonë të klientëve
Makina seri ka performancë të përsosur të prerjes së materialit të hollë dhe rrëshqitës të letrës në madhësinë e personalizuar. Si prodhues i madh i paketimit të ushqimit dhe produkteve të disponueshme, blerja e klientit bën dy makina njëkohësisht. Kryesisht përdoret për të prerë fletë letre ambalazhi specifike hamburger / sanduiç. Shpejtësia e funksionimit të qëndrueshëm mund të arrijë 120 prerje në minutë.-2 1-XNUMX
-2 2-XNUMX
-2 3-XNUMX
-2 4-XNUMX


Rasti Tre
Përdorni makinerinë e serive BINBAO SCL për të prerë fletët e letrës së aluminit në fabrikën tonë të klientëve
Ne kryesisht përqendrohemi në makinerinë e prerjes së materialit të rrotullës së letrës, por makina jonë gjithashtu mund të prerë disa materiale plastike dhe fletë metalike në disa raste specifike. Në industrinë e shtypjes dhe paketimit, fletët plastike kanë kërkesë të madhe në treg, të tilla si përdorimi për të bërë kopertinën e librit, film mjekësor, dekoroj produkte etj. Petëza mund të përdoret për të mbështjellë disa ushqime të cilat kanë kërkesa të larta për tu mbajtur të freskëta.-3 1-XNUMX
-3 2-XNUMX
-3 3-XNUMX
-3 4-XNUMX


Rasti Katër
Makina e serisë BINBAO SC-A4 e dizajnuar për të prerë fletë letre me madhësi A4 për të bërë kopje të letrës kopje në fabrikën tonë të klientëve në Sri Lanka
Kjo makinë seri mund të lidhet me makinën automatike të ambalazheve A4 për të qenë një linjë e plotë automatike prodhimi për prodhimin e kunjave të letrës. Isshtë një makinë me kapacitet të nivelit të mesëm e cila është zgjidhja më e mirë për fillestarët e biznesit ose prodhuesit në shkallë të vogël.-4 1-XNUMX
-4 2-XNUMX


-4 3-XNUMX
-4 4-XNUMX

Rasti i pestë

Kjo makinë prerëse letre me rrotull në fletë SCL-1400 po i shërben një fabrike të produkteve të gatshme të paketimit të letrës në Meksikë. Në fotot dhe videon më poshtë, ne mund të shohim klientin duke përdorur makinën tonë prerëse letre për të prerë letrën e ambalazhit për burgerët, pulën e skuqur, sanduiçe dhe më shumë. Letra e prerë e ambalazhit të ushqimit paketohet me dorë.
Përveç prerjes së letrës së paketimit të ushqimit, makineritë prerëse tërthore me rrotull në fletë të serisë SCL mund të presin gjithashtu letër dylli, letër rezistente ndaj yndyrës, letër kopjimi A4, letër etikete vetëngjitëse, letër kallaji për pjekje, letër kasapi, fletë pjekjeje etj. produkteve.

插图 -1
插图 -2
插图 -3
插图 -4

插图 -5


Rasti i pestë

Makineritë Binbao kanë përvojë të mjaftueshme për të prodhuar makinë prerëse të fletëve me rrotulla në madhësi për prodhuesit e letrës ngjitëse dhe filmave me etiketa vetëngjitëse. Makina jonë prerëse e modelit SCL kishte shërbime në më shumë se 500 kompani prodhuese dhe konvertuesish letre ngjitëse në mbarë botën, si Avery Dennison, Fuzhou, Mondi dhe Herma dhe kështu me radhë furnitorë të famshëm dhe profesionistë të produkteve të etiketës vetë ngjitëse. Klientët tanë prodhojnë lloje të ndryshme të produkteve me etiketa vetëngjitëse për etiketat kimike, transporti, mjekësore, kozmetike, pijesh, kimikate ditore.

客户案例-不干胶-6
客户案例-不干胶-7


客户案例-不干胶-5
客户案例-不干胶-1


客户案例-不干胶-3
客户案例-不干胶-4

1. Çfarë materiali përdor thika e makinës për prerjen e letrës?
Përgjigje: Ne e pranojmë Gjermaninë duke importuar çelik tungsteni si materialin tonë për thikë. Shtë mjaft e vështirë dhe e mprehtë. Ju thjesht duhet të mprehni një herë në vit nëse prisni material me trashësi normale.

2. A mundet që makina të funksionojë vërtet mirë për rrotullat e letrës me peshë të lehtë?
Përgjigje: Sigurisht, makina jonë rrotullon letrën me peshë të lehtë të përsosur.

3. A mund të shtoni njësi thika prerëse në makinë?
Përgjigje: Po, ne mund të kemi një njësi thikash të prera për të prerë rrotullën e letrës në shumë fletë në të njëjtën kohë. Për shembull, ju mund të shkurtoni letër me gjerësi 1050mm në 210mm*5 fletë në një kohë të prerjes.

4. Letra ime ka statike shumë të fortë. Si e zgjidhni problemin?
Përgjigje: Makina jonë ka instaluar shumë grupe pajisjesh eleminuese statike sipas nivelit tuaj statik të materialit.

5. Unë jam një prodhim i etiketës së mykut. Ne kemi kërkesa shumë të larta për prerjen e saktësisë. Cili është gabimi minimal i prerjes së makinës tuaj?
Përgjigje: Makina jonë normale e modelit standard mund të arrijë saktësi ± 0.2 mm. Por ne gjithashtu mund të bëjmë makinën e prerjes së fletëve të filmit plastik të shtypur me precizion më të lartë për në etiketën e mykut dhe kutinë e cigareve.

6. Unë kam disa kërkesa të personalizuara për përpunimin e produkteve tona? A mund te me ndihmosh?
Përgjigje: Ne kemi një ekip profesionist të dizajnerëve për të ofruar zgjidhje për kërkesat e personalizuara. Mirësevini të na kontaktoni dhe diskutoni idetë tuaja të reja.

Kontaktoni

Kategoritë e nxehta