Të gjitha kategoritë

E-mail:[email mbrojtur]

EN

Ti je ketu : home>Produkte

Kontaktoni

Mobile: 86 18858786298

E-mail: [email mbrojtur]

WhatsApp:86 18858786298

Shto: Parku i Industrisë së Makinerisë Wanquan B17-8, Qyteti Wanquan, Qarku Pingyang, Qyteti Wenzhou, Provinca Zhejiang

Produkte

Binbao Machinery u bashkëthemelua nga tre të rinj dinamikë dhe me përvojë, ata janë Alfred, Lan dhe Ives. Ata kanë punuar në industrinë e makinerive të paketimit dhe shtypjes për gati dhjetë vjet.

Kategoritë e nxehta